Zespół
Kancelarie Adwokacie D. Śliwa, J. Trylnik świadczą kompleksowe usługi prawne z następującego zakresu prawa:

Adwokat Dawid Śliwa

Nr tel. 603123115
e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Specjalizcja:

prawo budowlane, prawo nieruchomości, prawo cywilne, prawo administracyjne. Adwokat Dawid Śliwa posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa nieruchomości (w szczególności z zakresu obrotu nieruchomościami, procesów inwestycyjnych na nieruchomościach i czynności rewindykacyjnych), cywilnego, administracyjnego oraz prawa handlowego.
Przez cały ten okres doradzał jednej z największych na rynku polskim spółek w branży paliwowej i uczestniczył w wielu wielomilionowych transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości biurowych i centrów handlowych na terenie całej Polski. Doradzał także w zakresie leasingu nieruchomości i finansowania oraz refinansowania inwestycji dla jednego z największych deweloperów na Dolnym Śląsku. Ponadto Dawid Śliwa reprezentował klientów w postępowaniach sądowych związanych z roszczeniami dekretowymi, a także w licznych postępowaniach administracyjnych, w tym przed sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym oraz Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów z siedzibą w Warszawie.

Adwokat Jacek Trylnik

Nr tel.: 602281926
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Specjalizacje:

prawo cywilne, prawo procesowe, prawo spółek handlowych, prawo zamówień publicznych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, procesowego i handlowego Doradzał jednemu z największych podmiotów na terenie województwa dolnośląskiego z brzany paliwowej i obrotu nieruchomościami. Uczestniczył również w doradztwie przy podejmowaniu kluczowych decyzji jednej z największych firm leasingowych, która miała swą siedzibę na terenie Wrocławia.
Adwokat Jacek Trylnik specjalizuje się także w negocjacjach i rozwiązywaniu sporów, w bankowości i finansach. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów zajmujących się działalnością deweloperską.